ZŠ Hustopeče, Nádražní 4

S ICT ve výuce to umíme

Na jaře roku 2014 zveřejnilo Ministerstvo školství výzvu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost za účelem dalšího vzdělávání učitelů. Naše škola se prostřednictvím této výzvy zapojila jako partner do projektu“ S ICT ve výuce to umíme „, díky kterému jsme získali finanční zdroje na pořízení 20 kusů mobilních dotykových zařízení - tabletů pro pedagogy školy.

Cílem projektu je zejména podpora dalšího vzdělávání pracovníků školy v oblasti využití ICT a následné zapojení získaných poznatků do jednotlivých vyučovacích předmětů. Věříme, že díky tomuto projektu se zlepší kvalita a atraktivita výuky na naší škole.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0008

Ředitelské volno 22.12.

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna zde.

... celý článek

Vánoční turnaj ve florbalu

10.12.2017

V pondělí 11.12.2017 se žáci 3. – 5.ročníku utkali ve florbalu.