V pátek 22.1. navštívili žáci našich šestých tříd v rámci výuky dějepisu brněnské muzeum Anthropos.
I díky mladému, šikovnému panu průvodci si děti se zájmem zopakovaly všechny formy vývojové řady člověka, obdivovaly ladné křivky Věstonické venuše a samozřejmě si na své mobily vyfotografovaly mamuta.
Na závěr si zájemci mohli prohlédnout novou, velmi zajímavou expozici o životě Charlese Darwina.
25.01.2010Žáci 6. ročníku si byli ověřit své znalosti o městském úřadě z učiva Občanské výchovy. Navštívili místní radnici, kde jim byl vstřícným průvodcem starosta Hustopečí pan Ing. Luboš Kuchynka.
Dle nadpisu by se mohlo zdát, že jsme se na koncertě, a to dokonce výchovném, opájeli nějaký tím lahodným mokem. Leč, zdání klame. To jen k nám na školu zavítala výborná cimbálová muzika Réva se svým programem.
Ve dnech 13. – 20.2 2010 jsme byli na lyžařském kurzu ve Velkých Karlovicích, na chatě Soláň.
ZŠ Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav, přísp. org., 693 01 Hustopeče, IČO: 71009868, Tel/fax: 519 412 489, skola@zs-nadrazni.cz © graweb