Poslední hodiny němčiny toho školního roku jsme využili k projektovému učení a zážitkové pedagogice. Pokrmy, které jsou typické pro německy mluvící země v okolí Alp, jsme společně naplánovali, nakoupili, uvařili a snědli. Vše vypadalo lákavě a chutnalo skvěle. Osmáci degustovali a také vyhodnotili, které jídlo jim chutnalo nejvíce. Nakonec vyhrál Schnitzel, Kaiserschmarrn a Schockofondue.