V pondělí 19.6.2023 jsme se rozjeli na čtyřdenní školu v přírodě do Outdooru Březová poblíž Třebíče. 

Po příjezdu do resortu jsme byli přivítáni instruktorkami, které nás pak provázely všemi  aktivitami. Náš čtyřdenní program byl opravdu bohatě naplněn širokou škálou outdoorových aktivit. Nejvíce se nám asi líbil paintball. Užili jsme si i rafty,  bungee trampolíny, strašidelnou věž a pirátskou vesničku. Další aktivitou, která nás nadchla, bylo vysokolanové centrum. Všichni jsme se snažili překonat své vlastní hranice a zdolat co nejvyšší body. Byla to skvělá příležitost pro zlepšení naší fyzické kondice a také naší odvahy.

Krásné letní počasí nás provázelo po celou dobu pobytu, proto jsme se rádi zchladili v  bazénu, ve kterém jsme si  pořádně zadováděli. 

Během naší čtyřdenní školy v přírodě jsme se naučili pracovat jako tým a podporovat se navzájem. To nám pomůže nejen ve škole, ale i v životě.