V neděli 21. 6. proběhla v Kině Hustopeče naše tradiční školní akademie. Vystoupení, která žáci předvedli, byla výsledkem jejich několikatýdenní práce – u těch mladších šlo především o zásluhu učitelů, u starších už o samostatnou práci dětí. V tomto případě je však cílem samotná cesta. Nejde totiž ani tak o dokonalý výsledek, jako o proces, během kterého se žáci učí domluvit se, respektovat názory ostatních, spolupracovat a dělat kompromisy. Video z akademie můžete zhlédnout pod odkazem níže.









