Žáci pátého a šestého ročníku se v červnu vydali na školní výlet do Permonia v Oslavanech u Brna. V zábavním parku s příběhem a na těžní věži KUKLA se seznámili s historií a technologiemi těžby černého uhlí.
Součástí programu byla dobrodružná hra, při níž plnili vědomostní, dovednostní, fyzické i adrenalinové úkoly zadávané elektronicky pomocí indicií. Žáci si užili zábavné vzdělávací soutěže i řadu atrakcí, mezi které patřilo lanové centrum, bludiště nebo přírodní jezírko.
Za úspěšné splnění hry získal každý žák originální odměnu. Výlet jsme si velmi užili a plni nových dojmů se už teď těšíme na další společné zážitky s naší třídou.
žáci 5. A, 6. B









